Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 14
Levý banner Bošínská
Písek
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej bytu historickém centru Prahy

Prodej bytu historickém centru Prahy, Ev.č.: 00383

DSCF5658
DSCF5664
DSCF5661
_DSF7428
_DSF7430
_DSF7419
_DSF7420

Kontaktujte makléře

Michal StarýMichal Starý
+420 608 360 350
[email protected]
MAVO-Invest, s.r.o., kancelářMAVO-Invest, s.r.o., kancelář
Tomanova 59
Praha - Břevnov
+420 608 360 350
[email protected]
Cena13 999 000 Kč
cena k jednání
KategorieByty 4+kk
LokalitaDlouhá 735/25, Praha - Staré Město
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná104 m²
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Nabízíme k prodeji byt v historickém centru Prahy, v Dlouhé ulici, jen 320 metrů od Staroměstské radnice. Byt se nachází v domě, do jehož příjemně klidného průjezdu vejdete přímo z ulice. Poté po starobylých schodech vystoupáte do prvního patra, na vaši soukromou pavlač. Ano, vchod do bytu je z pavlače, ale to není žádný vstupní prostor pro desítky dalších bytů. Je to uzavřená pavlač, pouze pro vás a vašeho souseda. K tomu ten klid ve dvoře pod vámi... Dům z roku 1457 jakoby stál mimo veškerý městský ruch.

Do bytu vstoupíte přes malé zádveří a následně se vám otevře pohled do první velké obytné místnosti, vpravo je další pokoj a díky vysokým stropům - s vestavěným patrem. Vlevo od vstupu je kuchyň s jídelnou, která navazuje na velký obytný prostor s vysokým stropem. Tato místnost má okno na jih přímo do Dlouhé ulice. Odtud můžete pozorovat veškeré dění centra města. Naopak místnost ke spaní je v té nejklidnější a nejtišší, severní části. Celý byt je vytápěn vlastním kotlem a má nová tepelně i zvukově izolační, dřevěná okna. Silné středověké zdi nedovolí horku vstoupit do bytu, v zimě zase dlouho předávají teplo. Dispozice 4 + kk je vhodná i pro větší rodinu.

Je jasné, že střed Prahy nabízí vše, ale jen tak namátkou - přímo v domě je krámek s domácími potřebami. Další obchody, restaurace a hospůdky jsou pouhých pár minut od vchodu. V zákoutích za domem najdete i velké sportovní hřiště, cyklostezku a romantické nábřeží Vltavy. Nedaleko je i Nemocnice na Františku, Letenské sady jsou přes řeku a divadla, kavárny, cukrárny – to vše je na dosah ruky.